Elit Model Bebek Odası Takımı

Elit Model

Elit modelimiz gri ve beyazın güzel uyumundan meydana gelmektedir. Gri rengin soğukluğuna, beyazın saflığı ile yumuşaklık sağladığımız takım modern çizgilerden oluşmaktadır. Paris bebek odası takımı, hem kız, hem de erkek bebeklerde rahatlıkla kullanabilir. Kapağa, yatak başına ve kulplara takılan resimli motifler ile daha sıcak bir uyum sağlayabilirsiniz.

3 kapılı dolap en alta 3 ayrı çekmece ve bütün kapaklı, iç kısmında askı ve raflar ile annelerin rahat kullanabileceği bir dolaptır. Dolap kapakların da bulunan çerçeveler modele ayrı bir derinlik katmıştır. Takımın şifonyeri 3 bütün çekmeceden oluşmaktadır.Çekmece aralarına yapılan çıtalar gri renkle tamamlanmıştır. Oldukça derin ve kullanımı çok rahat olan çekmecelerin en üst kısmına, 6'lı bölme ile kullanarak bebeğinizin kıyafetlerini daha düzenli yerleştirebilirsiniz. Şifonyer üzerine takılan duvar rafı, duvara hem bir hareket hem de aksesuarı sergilemek açısından şık bir sunumdur.

Karyolamız 80 x 1,40 ebatlarında olup bebeğiniz büyüdükçe rahatlıkla 3 kademe indirebileceğiniz şekilde ayarlıdır. Ayrıca, parmaklıklarını indirip kaldırarak bebeğinizi rahat alıp koyabilirsiniz. Yatak başlarının üst kalınlık kısımların gri renk kullanarak diğer parçalar ile bir uyum sağlanmıştır.

Duvarlarda kullandığımız gri-beyaz yıldız ve desenlerde oluşan duvar kağıdı hem mobilyalarımızı tamamlıyor, hem de uyku seti, halı, lambalarımızı hazırlamamız açısından bize güzel fikirler veriyor.

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Pazartesi - Cumartesi: 9:00 - 20:00 arası
  • Pazar: 10:00 - 18:00 arası
  • Adres: Bağdat caddesi, Hasan Ali Yücel Sokak
  • Gülşen Hanım Apt. No:16
  • Çiftehavuzlar / İstanbul
  • Telefon: (216) 355 38 63