Fiyonklu Bebek Odası Takımı

Fiyonklu modelimiz kız bebekleri için tasarlanmış klasik bir modeldir. Mobilya üzerinde el oyması fiyonklar kullanılmıştır. Klasik modellerden hoşlanan erkek bebek anneleri içinde fiyonklar yerine, kral tacı konulabilir.

Takım 3 kapılı dolap, şifonyer ve karyoladan oluşmaktadır. Boyalarımız, uzmanların çocuk odaları için önerdiği, kurşun içermeyen Akzo Nobel boya ve astar kullanılmaktadır. Ana malzeme olarak mdf kullanılmıştır. Parmaklık kısımlarında ise masif kullanılmıştır.

Dolap 3 kapılı olup, orta oval kısmı arzuya göre cam ya da ayna yapılabilmektedir. İçerisi askı ve raflardan oluşmaktadır. Odanızı büyüklüğüne göre 2 kapılı, 4 kapılı veya özel ebatlarda çalışma yapılmaktadır.

Şifonyer özel ebat çalışılmıştır. Dolaplı 3 çekmeceden oluşmaktadır. Kapaklı dolap kısmına bebeğinizin ayakkabı ve bezlerini dizerek çok rahat kullanabilirsiniz.

Karyolamız 70 x 1,40 ebadında olup 3 kademe sisteminden oluşmaktadır. Ayrıca yatak kademesi haricinde parmaklıkta 2 kademe inip çıkabilmektedir. Bebeğiniz büyüdükçe yatak seviyesini çok rahatlıkla indirebilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne göre 80 x 1,40 ebadında bir karyolayı da bebeğinizin ilerleyen yaşlarda daha rahat yatması açısından tavsiye ediyoruz. Ayrıca Fiyonklu model de Daybet karyola çok şık durmaktadır. Ürünlerimizin tamamını mağazamızda görebilirsiniz.

Fiyonklu modele uygun çok şık uyku setleri, tül, perde halı lamba abajur ve annenin konforu açısında rahat kullanabileceği koltuk modellerimiz de görmenizi tavsiye ederiz.

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Pazartesi - Cumartesi: 9:00 - 20:00 arası
  • Pazar: 10:00 - 18:00 arası
  • Adres: Bağdat caddesi, Hasan Ali Yücel Sokak
  • Gülşen Hanım Apt. No:16
  • Çiftehavuzlar / İstanbul
  • Telefon: (216) 355 38 63