Milano Bebek Odası Takımı

Milano Model

Modern çizgilerden oluşan takımın büyük odalar ve bebeklerin daha ileriye dönük kullanımları için tasarlanmıştır. Kız ve Erkek bebeklere uygun olan takımın kapaklarına yapılan kare cam bölümlere istediğiniz deseni ressam çalışması desenler ile renklendirebilir. Arzuya göre bebeğinizin fotoğrafları yada küçük oyuncaklarını da koyabilirsiniz.

4 kapılı dolaptan oluşan takım oda büyüklüğüne göre 3 ya da 2 kapılı olarak da hazırlanabilinir. Ayrıca kapaklardaki cam kareler istenmezse hiç açılmayabilinir.

Gövde rengi özel olarak hazırlanan taş rengidir. İsteğe göre farklı renklerde ve ara, üst çıta, kulplar da ikinci bir renk kullanılır.

şifonyeri 3 çekmece ve dolap kapağından oluşuyor. Onu da isteğe göre kapaksız sadece çekmece şeklinde hazırlayabiliriz. üstüne sonra dan oturtulan alt açma tablası 6 ayla 1 yaşa arası rahatlıkla kullanılır.

Karyola 80 x 1.40 ebatlarında olup 5-6 yaş arası çok rahat kullanılır. Diğer modellerimizde olduğu gibi iç yatak kısmı 3 kademe inip çıkabiliyor ve parmaklıkta 2 seviyede kullanılıyor. Yatak başına yapılacak olan ressam çalışması desenler ile yatağınıza ayrı bir hava katabiliyorsunuz.

Sedir odanıza uygun olarak özel ölçülerde yapılıyor. üzerine özel renkte kumaşlar ile hazırlanan minderler ve kare yastıklar ile odaya ayrı bir hava katıyor.

Hem annelerin rahat oturabileceği, hem de çocukların ileri yaşlarda hem oturup hemde altındaki kutulara oyuncak koyup oynaması açısından oldukça kullanışlı ve tekerlekli olması da ayrı bir rahatlıkdır.

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Pazartesi - Cumartesi: 9:00 - 20:00 arası
  • Pazar: 10:00 - 18:00 arası
  • Adres: Bağdat caddesi, Hasan Ali Yücel Sokak
  • Gülşen Hanım Apt. No:16
  • Çiftehavuzlar / İstanbul
  • Telefon: (216) 355 38 63